• DLA KOBIET W CIĄŻY!!
  Bezpłatne badanie antygenu HPA-1a dla kobiet w 8-20 tygodniu ciąży

  Kobiety w ciąży mogą być narażone na tzw.konflikt płytkowy, który nieraz prowadzi do wystapienia tzw. małopłytkowości u płodu lub noworodka.

  Czytaj więcej o badaniu antygenu HPA-1a

  ciąża Warszawa
 • Grzybica - to da się leczyć!
  Grzybica to bardzo częsta dolegliwość, wymaga odpowiedniej diagnostyki, oraz skutecznego leczenia.

  Wraz z coraz większym rozpowszechnieniem infekcji grzybiczych badania mykologiczne zyskują na znaczeniu, co ma na celu wzrost rozpoznawalności infekcji, oraz wdrażanie skuteczniejszej terapii...

  Czytaj więcej o grzybicy

  grzybica Warszawa
 • Opalaj się bezpiecznie!
  Latem nie ma sposobu, aby uniknąć słońca. Korzystaj z niego z umiarem. Zbadaj znamiona przed urlopem.

  Intensywna ekspozycja na słońce zwiększa ryzyko rozwoju złośliwego nowotworu skóry – Czerniaka. Pamiętaj! Wczesne rozpoznanie czerniaka skóry to niemal 100% wyleczeń.

  Umów wizytę u dermatologa

  diagnostyka czerniaka Warszawa
 • Z boreliozą można wygrać!
  Wiosna i lato to sezon na kleszcze ,licznie występujące w trawach i ściólce łąk i lasów.

  Ich ugryzienia mogą wywoływać boreliozę ,chorobę przenoszoną przez duży odsetek kleszczy. Możemy się częściowo zabezpieczyć nosząc pełne obuwie, ubrania z długimi rękawami i nogawkami,oglądać swoje ciało po spacerze. Jeśli zauważymy kleszcza na skórze to trzeba szybko go usunąć i obserwować miejsce ugryzienia przez kilka tygodni.

  Czytaj więcej o boreliozie...

  borelioza Warszawa
 • Alergia w ataku!
  Właściwa diagnostyka i skuteczne leczenie to najlepszy sposób na alergie!

  Chociaż wiosna sprzyja spacerom i relaksowi na świeżym powietrzu, osoby uczulone na pyłki przeżywają gehennę. Tegoroczna długa zima sprawiła, że w powietrzu jest więcej alergenów , niż zazwyczaj i objawy mogą być silniejsze.

  Nasi alergolodzy

  alergia Warszawa
 • Gruźlica powraca!
  Nieleczona gruźlica prowadzi do stopniowego wyniszczenia organizmu i znacznych zaburzeń odporności.

  Gruźlica jest bardzo niebezpieczną i powszechną chorobą zakaźną. Jej nasilenie w ostatnich latach, spowodowane jest między innymi wszechobecnym stresem, oraz specyficznym trybem życia. Jest szczególnie groźna dla dzieci i osób starszych.

  Więcej o Gruźlicy...

  gruźlica Warszawa
 • Nowa jakość radiologii
  Pełen zakres badań diagnostycznych

  Nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem, aparaty różnej konstrukcji pozwalają na skierowanie naszej oferty do wszystkich pacjentów, potrzebujących diagnostyki obrazowej.

  Rezonans magnetyczny Tomograf komputerowy

  radiologia Warszawa
 • Fala uderzeniowa
  Extracorporeal Shock Wave Therapy (ESWT)

  Fala uderzeniowa to niezawodny sposób walki z uporczywym bólem.

  Wysoka skuteczność terapi potwierdzona została wieloletnimi badaniami klinicznymi i opiera się na przepływie przez ciało fal akustycznych, które przenoszą energię w bolące miejsce.

  więcej

  fala uderzeniowa
 • Film o Lecznicy Alfa-Lek
  Zapraszamy do oglądania

  Alfa-Lek to profesjonalna opieka medyczna. Oferujemy Państwu, najwyższej jakości, ambulatoryjne usługi medyczne i stomatologiczne, pełny zakres badań laboratoryjnych oraz wizyty domowe lekarzy specjalistów.

  więcej

Polecane

Centrum Medyczne i Klinika Stomatologiczna
ALFA-LEK Warszawa

Lecznica Profesorsko - Ordynatorska "Alfa-Lek" jako przychodnia prywatna działa w Warszawie od 1929 roku. W tym czasie dzięki pomocy naszych lekarzy
i specjalistów już ponad 2 mln osób wróciło do zdrowia i odzyskało radość życia.

Współpracujący z nami lekarze i specjaliści to osoby dysponujące wybitnym dorobkiem naukowym oraz wieloletnią praktyką. Nasza kadra medyczna liczy obecnie ponad 200 specjalistów w ponad 50 specjalizacjach. To przede wszystkim profesorzy, docenci i ordynatorzy.

Nasi Pacjenci mają dostęp do kilkudziesięciu gabinetów lekarskich gdzie wykonujemy szeroką gamę zabiegów oraz badań diagnostycznych, laboratoryjnych i mikrobiologicznych, wykorzystując najnowszej generacji sprzęt medyczny.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także nowoczesne gabinety stomatologiczne, wyposażone w najlepszy dostępny na rynku sprzęt stomatologiczny, w których doświadczeni stomatolodzy oferują pełen zakres usług stomatologicznych, w tym implanty.

Wszystkie gabinety Centrum Medycznego Alfa-Lek znajdują się w śródmieściu Warszawy przy ul. Nowy Świat 58A (wejście od ul. Ordynackiej). Dla osób, które nie mogą odwiedzić nas osobiście przygotowaliśmy dział wizyty domowe.

Zdajemy sobie sprawę, że dobry lekarz to nie tylko ten, który doskonale zna tajniki swojej profesji ale również taki, który potrafi nawiązać serdeczną relację ze swoim Pacjentem. Wszystkie Państwa opinie są dla nas ważne. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem
i profesjonalizmem

Aktualności


Nasi lekarze i specjaliści