Hipertensjolog - karta lekarza

Krzysztof Chabros lekarz diabetolog internista hipertensjolog Warszawa
Umów wizytę telefonicznie Umów wizytę online

lekarz
Krzysztof Chabros

Zajmuje się:

  • profilaktyką cukrzycy,
  • leczeniem dietetycznym i farmakologicznym cukrzycy,
  • optymalizacją wyrównania cukrzycy oraz monitorowanie i zapobieganie   powikłaniom cukrzycy,
  • diagnostyką i różnicowaniem typów cukrzycy,
  • leczeniem zaburzeń współistniejących z cukrzycą-zaburzeń lipidowych,
  • nadciśnieniem tętniczym.

W swojej pracy zawodowej zwraca uwagę na wyjątkowość relacji lekarz -pacjent, jako międzyosobowej i podmiotowej relacji opartej na zaufaniu, szczerym dialogu, szacunku i poszanowaniu godności każdej osoby.

Wykształcenie:

Specjalista chorób wewnętrznych II stopnia (2006), diabetolog (2010) w trakcie specjalizacji z hipertensjologii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (1997r.). Ukończył studia magisterskie na Wydziale Teologii Uniwersytetu Opolskiego oraz obronił pracę magisterską (2008)pt. "Godność pacjenta terminalnie chorego w świetle nauczania Jana Pawła II".

Doświadczenie:

Staż podyplomowy ukończył w 1 Szpitalu Wojskowym w Lublinie. Wieloletni Lekarz-asystent Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Diabetologii Szpitala MSWiA w Opolu oraz lekarz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii CSK MSW w Warszawie w latach 2007-2009, gdzie odbywał szkolenie specjalizacyjne z diabetologii.

Lekarz misji pokojowych m.in. w Macedonii oraz Kosowie. Do 30.04.2015 r lekarz orzecznik-starszy specjalista w stopniu podpułkownika Centralnej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Warszawie, a wcześniej członek oraz przewodniczący komisji Terenowej (TWKL) w Warszawie, -aktualnie po ukończeniu zawodowej służby wojskowej lekarz i ppłk w stanie rezerwy. Ponadto wieloletni lekarz-specjalista diabetolog Poradni Diabetologicznej- SPL Nowowiejska (od 2007r), a także aktualnie Poradni Diabetologicznej Przychodni CePeLek przy ul. Koszykowej w Warszawie.

Aktywny członek stowarzyszeń PTD oraz TIP.

Publikacje:

Autor wielu artykułów z dziedziny diabetologii oraz opieki paliatywnej i bioetyki. Artykuły z interesujących go dziedzin medycyny publikował na łamach czasopism "Lekarz" i "Skalpel", czasopism kierowanych dla lekarzy rodzinnych i lekarzy wojskowych. Tytuły publikacji: "Cukrzyca a zaburzenia psychiczne", "Godność pacjenta chorego w dokumentach etyki lekarskiej", "Holistyczna opieka paliatywna nad pacjentem w okresie terminalnym", "Cukrzyca a zaburzenia depresyjne".

Dodatkowe umiejętności:

Aktualnie podjął szkolenie specjalizacyjne z hipertensjologii w Klinice Nadciśnienia Tętniczego Instytutu Kardiologii w Aninie.


Cena wizyty: *

260 PLN

Dni i godziny przyjęć*

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
od 16:30
do 18:00

powrót

* Cena usługi i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

<