Kim jesteśmy?

Mamy pełną świadomość, że dla współczesnego człowieka, zdrowie i pełna aktywność są niezbędne do uzyskania tego wszystkiego, co oferuje nam otaczający świat. Spełnienie zawodowe, szczęście rodzinne, radość podróżowania, to wszystko jest w zasięgu ręki, każdego z nas.

Jedynie czasami brakuje sił, aby po to sięgnąć i właśnie w takich sytuacjach, służymy naszą pomocą. Oferujemy Państwu, najwyższej jakości, ambulatoryjne usługi medyczne i stomatologiczne, pełny zakres badań laboratoryjnych.

W skład naszego zespołu wchodzą wybitni lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym.

W chwili obecnej w Centrum Medycznym „ALFA-LEK” pracuje ponad stu lekarzy, w tym 12 profesorów. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną oraz sprzętem diagnostycznym najwyższej klasy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 przestronne gabinety lekarskie w tym również nowoczesne stanowisko stomatologiczne.

Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych lekarzy prawie wszystkich specjalności, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową, ambulatoryjną , opiekę medyczną, przez 6 dni w tygodniu od godziny 08:00 do 20:00 a w soboty od 08:00 do 14:00.

Zaletą Centrum Medycznego „ALFA-LEK” jest dogodna lokalizacja, w samym centrum Warszawy. Wszystkie konsultacje lekarzy specjalistów odbywają się w jednym miejscu, tak aby pacjent nie był narażony na odsyłanie od placówki do placówki.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, aby nikt nie tracił zdrowia w kolejkach pod gabinetem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycznego „ALFA-LEK” oraz korzystania z naszych usług.

<