Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska

Mamy pełną świadomość, że dla współczesnego człowieka, zdrowie i pełna aktywność są niezbędne do uzyskania tego wszystkiego, co oferuje nam otaczający świat. Spełnienie zawodowe, szczęście rodzinne, radość podróżowania - to wszystko jest w zasięgu ręki każdego z nas.

Jedynie czasami brakuje sił, aby po to sięgnąć i właśnie w takich sytuacjach służymy naszą pomocą już od 1929 roku jako „ALFA-LEK” Lecznica Profesorsko-Ordynatorska.

Istnieliśmy wówczas jako Lecznica „ALFA”. Burzliwy okres dziejowy uniemożliwił nam przez wiele lat kontynuację działalności.

Na początku lat 60-tych dorosło kolejne pokolenie lekarzy, a wraz z nim odżyły marzenia o kontynuacji rodzinnej tradycji.

W 1962 powstał Zespół Lekarzy Specjalistów „ALFA”. W okresie transformacji ustrojowej zmieniliśmy nazwę i statut przedsiębiorstwa, jednocześnie rozszerzając zakres naszych usług.

Centrum Medyczne „ALFA-LEK” jest pierwszą prywatną firmą w Polsce, działającą na rynku usług medycznych.

Aktulnie oferujemy Państwu najwyższej jakości ambulatoryjne usługi medyczne i stomatologiczne, pełny zakres badań laboratoryjnych oraz wizyty domowe lekarzy specjalistów.

W skład naszego zespołu wchodzą wybitni lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym.

W chwili obecnej w Centrum Medycznym „ALFA-LEK” pracuje 180 lekarzy w tym 28 profesorów. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną oraz sprzętem diagnostycznym najwyższej klasy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 przestronne gabinety lekarskie w tym 5 nowoczesnych stanowisk stomatologicznych.

Dzięki naszej wszechstronności, z pomocą wysoko wykwalifikowanych lekarzy prawie wszystkich specjalności, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową, ambulatoryjną opiekę medyczną przez 6 dni w tygodniu od godziny 07:00 do 20:00, a w soboty od 08:00 do 16:00.

Zaletą Centrum Medycznego „ALFA-LEK” jest dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Wszystkie konsultacje lekarzy specjalistów odbywają się w jednym miejscu, tak aby pacjent nie był narażony na odsyłanie od placówki do placówki.

Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, aby nikt nie tracił zdrowia w kolejkach pod gabinetem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycznego „ALFA-LEK” oraz korzystania z naszych usług.


Tagi:

Medical Center in Warsaw, Медицинский Центр в Варшаве, Медичний центр у Варшаві, Centre médical à Varsovie, Centro médico en Varsovia, Medizinisches Zentrum in Warschau, Trung tâm Y tế ở Warsaw, Centro medico a Varsavia