Stomatologia

Dbanie o zęby, prawidłowa higiena jamy ustnej i regularne wizyty u stomatologa to klucz do długotrwałego cieszenia się pięknym i zdrowym uśmiechem.

W naszej placówce oferujemy szeroką gamę usług wykonywanych przez zespół kompenetnych i wykwalifikowanych stomatologów na najwyższym poziomie, opartym o najnowsze doniesienia medyczne, dzięki czemu w pełni dostosowujemy się do potrzeb pacjenta.

W naszej pracy korzystamy z gabinetów wyposażonych w nowoczesne materiały oraz sprzęt stomatologiczny.  W trosce o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów zapewniamy miłą, spokojną atmosferę podczas wizyty, co stanowi podstawę dobrej, efektywnej współpracy i sprawia, że pacjenci chętnie do nas wracają.

Nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę, a także bierzemy udział w licznych kursach oraz szkoleniach, aby zapewnić  pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną o wysokim standardzie.

Proponowane usługi:

Chirurgia stomatologiczna  - zajmuje się różnorodnymi zabiegami w obrębie jamy ustnej i przyległych do niej okolic. Obejmuje m.in. ekstrakcję zębów, podcięcie wędzidełka, nacięcie ropnia oraz usuwanie zmian z błony śluzowej jamy ustnej.

Leczenie kanałowe - polega na usunięciu martwej lub zainfekowanej miazgi z wnętrza zęba.

Ortodoncja - to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wrodzonych i nabytych zaburzeń zgryzu.

Periodontologia - obejmuje leczenie chorób przyzębia (tkanek otaczających ząb) oraz śluzówek jamy ustnej.

Pedodoncja - zwana również stomatologią dziecięcą, zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zębów u dzieci oraz młodzieży, a także zapobieganiem problemom stomatologicznym w tej grupie pacjentów.

Protetyka - zajmuje się odbudową złamanych zębów, odtwarzaniem braków w uzębieniu, poprawą kształtu i ustawienia zębów oraz usuwaniem trwałych przebarwień.

Stomatologia estetyczna - pozwala na uzyskanie pięknego uśmiechu, m.in. dzięki takim zabiegom jak czyszczenie, piaskowanie  i wybielanie zębów.

Stomatologia zachowawcza - skupia się na profilaktyce oraz leczeniu próchnicy oraz martwych zębów.

Lekarze_stomatolodzy

Rejestracja stomatologiczna:

tel. 22 826 45 02 ; kom. 606 516 080 ; tel. 22 826 23 10

Cennik usług stomatologicznych znajduje się w poszczególnych zakładkach stomatologicznych - po lewej stronie

<