Polscy specjaliści w europejskiej czołówce implantologów! 01-12-2011

Prestiżowe nagrody Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member na rok 2011 - zostały rozdane!

Co roku ponad 750 lekarzy i ośrodków stomatologicznych, w 73 krajach od USA przez Australię po Kuwejt zostaje wyróżnionych nagrodami Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member. Docenia się wkład w rozwój implantologii na świecie, a także wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu leczenia implantologicznego wśród pacjentów. Z tej puli w tym roku do Polski trafiło aż 21 nagród.

Platinum Preferred Elite Member jest nagrodą przyznawaną za wybitny wkład w rozwój implantologii i propagowanie rozwiązań implantologicznych. W tym roku amerykanie docenili najaktywniejsze ośrodki i osobistości kreujące na najwyższym poziomie edukację i prowadzące badania z zakresu implantologii stomatologicznej w Polsce.

Platinum Preferred Member jest nagrodą przyznawaną na podstawie kilkudziesięciu kryteriów, m.in.: osiągnięcia implantologiczne, dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnienie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz nieustanne dążenie do rozwoju i dokształcanie się.


Powrót