Stomatolog - prywatne gabinety lekarzy w Warszawie

Lekarz Dni i godziny przyjęć * Cena * / Umów wizytę
Imię i Nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
od 8:00
do 12:00
od 14:30
do 19:00
Cena wizyty Umów telefonicznie Umów online
od 10:00
do 18:30
Cena wizyty Umów telefonicznie Umów online
od 12:30
do 18:00
Cena wizyty Umów telefonicznie Umów online
od 14:00
do 18:00
od 9:00
do 14:00
Cena wizyty Umów telefonicznie Umów online

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Stomatolog

Dbanie o zęby, prawidłowa higiena jamy ustnej i regularne wizyty u stomatologa to klucz do długotrwałego cieszenia się pięknym i zdrowym uśmiechem.

W naszej placówce oferujemy szeroką gamę usług wykonywanych przez zespół kompetentnych i wykwalifikowanych stomatologów na najwyższym poziomie, opartym o najnowsze doniesienia medyczne, dzięki czemu w pełni dostosowujemy się do potrzeb pacjenta.

W naszej pracy korzystamy z gabinetów wyposażonych w nowoczesne materiały oraz sprzęt stomatologiczny. W trosce o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów zapewniamy miłą, spokojną atmosferę podczas wizyty, co stanowi podstawę dobrej, efektywnej współpracy i sprawia, że pacjenci chętnie do nas wracają.

Nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę, a także bierzemy udział w licznych kursach oraz szkoleniach, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną o wysokim standardzie.

Cennik usług stomatologicznych 

 

Stomatolodzy przyjmujący w gabinetach Alfa-Lek Warszawa:

Stomatolog lekarz stomatolog Agnieszka Fundakowska

Stomatolog lekarz stomatolog Ewelina Głodek

Stomatolog lekarz stomatolog Beata Kowalczyk

Stomatolog lekarz stomatolog Kamila Murzynowska

Dobry - najlepszy - Stomatolog Alfa-Lek Warszawa!

tel. 22 826 45 02; kom. 606 516 080; tel. 22 826 23 10

 • Paradontoza - czyli problemy z dziąsłami

  Gdy Twoje dziąsła krwawią, a z ust roznosi się nieprzyjemny zapach, to znak, aby odwiedzić gabinet lekarza stomatologa. Jeśli palisz papierosy bądź jesteś po 35 roku życia, to bardzo prawdopodobne, że możesz mieć paradontozę...

  .

  Bruksizm

  Bruksizm, zgrzytanie zębam

  Zgrzytanie zębami, czyli bruksizm to problem, z którym zmaga się wiele osób, choć nie zawsze świadomie. Jest to schorzenie, określane inaczej jako zespół bólowo - dysfunkcyjny stawu skroniowo - żuchwowego, którego konsekwencje mogą sięgać nawet problemów związanych z kręgosłupem...

  .

  Dlaczego ortodoncja nie może istnieć bez osteopatii

  Biomechanika ludzkiego ciała funkcjonuje dzięki połączeniu układu kostnego, ze strukturami mięśniowymi oraz powięziowymi. Bodźcem do wykonania określonej pracy mięśni, jest impuls elektryczny, który powoduje ich skurcz...

  .

 • Planujesz ciążę? Zacznij od leczenia zębów!

  Planujesz ciążę? Zacznij od leczenia zębów!

  Jeśli jesteście właśnie na etapie planowania ciąży, to warto udać się wcześniej do wielu specjalistów – sprawdzenie stanu zdrowia pozytywnie wpłynie na pojawienie się pod sercem małej istoty...

  .

  Poradnik medyczny

  Przeczytaj więcej artykułów

  Więcej specjalistycznych tekstów o Twoim zdrowiu, diecie, badaniach, profilaktyce i na wiele innych ciekawych tematów znajdziesz w naszym Poradniku Medycznym. Kilkaset artykułów z podziałem na działy tematyczne czeka na Ciebie. Zapraszamy do lektury!

  .
. .

Aktualnie brak video porad w tej specjalizacji.

<