Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna skupia się na poprawie wyglądu zewnętrznego oraz wzmacnianiu pewności siebie pacjentów poprzez różnorodne procedury nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne. Celem medycyny estetycznej jest poprawa estetyki ciała i twarzy, redukcja oznak starzenia się, wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, poprawa proporcji ciała oraz usuwanie niepożądanych oznak, takich jak przebarwienia czy blizny. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek procedury, zaleca się konsultację z lekarzem w celu ustalenia, która procedura jest najodpowiedniejsza i bezpieczna dla danego pacjenta.

Sortowanie artykułów:

 • po tytule
 • po ocenie
 • po popularności
 • Laserowa redukcja blizn i rozstępów

  Zabieg polega na kontrolowany podgrzewaniu skóry głowicą lasera w miejscu występowania niechcianych zmian skórnych. Takie działanie powoduje mikrouszkodzenia, które stają się dla skóry bodźcem do rozpoczęcia procesu odbudowy międzykomórkowej.

  Oceniono na 5 z 2 oddanych głosów.
 • Laserowe odmładzanie skóry - twarz, szyja, dekolt

  Skóra twarzy, szyi i dekoltu jest cieńsza i delikatniejsza, przez co wszelkie zmiany będące między innymi oznaką upływu czasu są na niej bardziej widoczne. Obecnie można sobie jednak z nimi skutecznie radzić, korzystając z możliwości, jakie dają nam nowoc

  Oceniono na 5 z 2 oddanych głosów.
 • Leczenie nadmiernej potliwości

  Preparat można wstrzykiwać w każdy obszar narażony na obfite pocenie - pachy, stopy, twarz, czy dłonie. Sam zabieg wykonuje się szybko, ale przez konieczność iniekcji, u osób wrażliwych na ból może być potrzebne zastosowanie znieczulenia.

  Oceniono na 5 z 3 oddanych głosów.
 • Liftingująca terapia manualna

  Sam masaż jest bardzo relaksujący, a przy doskonale stymuluje pozytywne procesy zachodzące w naszej skórze. W trakcie takiej terapii specjalista oddziałuje na nią wielowarstwowo, docierając do różnych poziomów tkanek.

  Oceniono na 5 z 1 oddanych głosów.
 • Liftingująca terapia manualna, odmładzająca wygląd twarzy

  Liftingująca terapia manualna twarzy ma istotny wpływ na poprawę kondycji skóry twarzy szczególnie po problemach zdrowotnych leżących poniżej głowy i szyi, tj. problemy z kręgosłupem, problemy trawienne, problemy z gospodarka wodną organizmu.

  Oceniono na 5 z 3 oddanych głosów.
 • Triamcynolon w dermatologii i innych dziedzinach medycyny

  Zabieg polega na wielu drobnych iniekcjach preparatu w skórę objętą procesem chorobowym. Zabiegi wykonuje się w serii 3-5 zabiegów odstępach 2-4 tygodniowych. Triamcynolon również z powodzeniem jest stosowany w leczeniu łuszczycy.

  Oceniono na 5 z 1 oddanych głosów.

*Wszystkie artykuły medyczne prezentowane na stronie są zgodne z wiedzą medyczną, ale żaden nie może być traktowany jako diagnoza lekarska, lecz wyłącznie jako materiał edukacyjny. W przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów należy skonsultować się z lekarzem.

<