Tydzień Kobiet w Alfa-Lek! 08-03-2017

Tydzień Kobiet w Alfa-Lek!

Lecznica Alfa-Lek już prawie 90 lat dba o zdrowie kobiet. Doceniamy to, iż przez tyle dziesięcioleci nasze pacjentki darzą nas zaufaniem i powierzają naszej opiece swój największy skarb – zdrowie.

W tym roku chcielibyśmy nadać Dniu Kobiet szczególny charakter, dlatego przygotowaliśmy dla Pań specjalnie stworzone pakiety badań w wyjątkowej cenie. Wymienione poniżej pakiety zawierają najważniejsze badania monitorujące zdrowie kobiety.

Jeśli więc stosujesz antykoncepcję, jeśli coś Cię dolega lub po prostu doceniasz znaczenie profilaktyki - zaproszenie od Alfa-Lek z okazji Dnia Kobiet jest szczególną okazją dla Ciebie!

Nie masz ochoty  wykorzystywać zaproszenia osobiście? Powiedz o tej okazji swoim znajomym lub podziel się z osobami Ci bliskimi, przyjaciółkami, rodziną.

Chcemy uczcić Dzień Kobiet naprawdę wyjątkowo, dlatego też nasi lekarze specjaliści zapraszają na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej. To wyjątkowa okazja dla Pań, które chcą w sposób szczególny zadbać o swoje piękno i urodę oraz dowiedzieć się jak powstrzymać procesy starzenia skóry oraz utrzymać ją w dobrej kondycji, zapewniając tym samym atrakcyjny wygląd przy pomocy m.in. terapii Regeneris.

 

JAK SKORZYSTAĆ Z OFERTY:


KROK 1:

KROK 2:

 

Tylko tyle i nic więcej.

Wyniki odbierzesz on-line,  poprzez e-mail lub jeśli chcesz, możesz je odebrać osobiście.

 

WAŻNE !!!

Zwracamy uwagę, że na badania nie trzeba się wcześniej zapisywać, zaproszenie można wykorzystać w dowolnym dniu trwania oferty od 6 do 11 marca 2017 roku

Pamiętaj o tym, aby przed pobraniem krwi przez co najmniej 4 godziny nie jeść pokarmów stałych i nie pić słodkich napojów. Mocz pobierz rano, a specjalny pojemnik możesz kupić w każdej aptece.

W przypadku chęci skorzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne.

 


„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.    

Pierre de Brantome    

   


Powrót
<