Letnia obniżka cen - pakiet higienizacji jamy ustnej 16-07-2017

 

Pakiet pełnej higienizacji jamy ustnej - letnia obniżka cen 2017

 

Higienizacja jamy ustnej polega na dokładnym oczyszczeniu zębów z kamienia nazębnego oraz wszelkich osadów na zębach, które nie mogą być usunięte przy użyciu szczoteczki i pasty do zębów. 

Oferta dostępna od 16.07.2017 do 31.08.2017 i zawiera pełną higienizację jamy ustnej, czyli górnego i dolnego łuku zębowego (w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta).

 

Skład pakietu: 

1. Skaling – usunięcie złogów oraz kamienia nazębnego za pomocą mechanicznego ultradźwiękowego skalera i pomocniczych narzędzi ręcznych. 

2. Piaskowanie – usunięcie osadów, przebarwień oraz osadu nazębnego pochodzenia zewnętrznego, czyli pojawiającego się np. na skutek palenia tytoniu, picia kawy i herbaty. Czyszczenie odbywa się za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem specjalistycznego piasku stomatologicznego. 

3. Polishing – polerowanie zębów i powierzchni międzyzębowych przy zastosowaniu stomatologicznych past polerskich, szczoteczek i gumek, dzięki czemu zęby są chronione przed ponownym osadzaniem się kamienia nazębnego. 

4. Fluoryzacja – zabieg wzmacniający szkliwo zębów, uodparniający zęby na ataki próchnicy oraz zmniejszający nadwrażliwość szyjek zębowych. 

Cena regularna 290 zł 

Cena promocyjna 197 zł


Higienizacja jamy ustnej jest bezbolesna, choć może wywoływać uczucie dyskomfortu. Zabieg higienizacji powinien być powtarzany regularnie co 6 do 12 miesięcy lub w częstotliwości uzgodnionej ze stomatologiem, dzięki temu zęby będą nie tylko bielsze, ale i zdrowsze. 

 

Rejestracja stomatologiczna:

Tel.: 22 826 23 10, 606 516 080

Pn - Pt: 7:00 - 20:00, Sobota: 8:00 - 16:00

 

Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Powrót
<