Zdrowe Walentynki 13-02-2018

Pakiety badań laboratoryjnych "Zdrowe Walentynki"

 

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się Walentynkami, zwracamy Państwa uwagę na wybrane pakiety (profile) badań laboratoryjnych, dostępne w naszym Centrum Medycznym w obniżonej cenie (w stosunku do poszczególnych badań):

 

Profil hormonalny podstawowy /NORM-P/

- jest uniwersalną propozycją, pozwalającą na ogólną ocenę hormonów u kobiety. Po wykonanych badaniach zalecamy skorzystać z konsultacji lekarza ginekologa (rekomendacje na podstawie badań) - lekarze ginekolodzy.

Profil diagnostyka niepłodności /NP-RP/

- jest uniwersalną propozycją, pozwalającą na ogólną ocenę niepłodności u kobiet. Po wykonanych badaniach zalecamy skorzystać z konsultacji lekarza ginekologa (rekomendacje na podstawie badań) - lekarze ginekolodzy.

Profil kobiety planującej ciążę /CIEZ-PC/

- jest uniwersalną propozycją, pozwalającą na ogólną ocenę stanu zdrowia kobiety planującej ciążę. Po wykonanych badaniach zalecamy skorzystać z konsultacji lekarza ginekologa (rekomendacje na podstawie badań) - lekarze ginekolodzy.

Profil kobiety ciężarnej /CIEZARN/

- jest uniwersalną propozycją, pozwalającą na ogólną ocenę stanu zdrowia kobiety w ciąży. Po wykonanych badaniach zalecamy skorzystać z konsultacji lekarza ginekologa (rekomendacje na podstawie badań) - lekarze ginekolodzy.

Profil "Zdrowa kobieta" /P-ZDSK/

- jest uniwersalną propozycją, pozwalającą na ogólną ocenę stanu zdrowia kobiety. Po wykonanych badaniach zalecamy skorzystać z konsultacji lekarza internisty (rekomendacje na podstawie badań) - lekarze interniści.

Profil "Zdrowy mężczyzna" /KZDR-M/

- jest uniwersalną propozycją, pozwalającą na ogólną ocenę stanu zdrowia mężczyzny. Po wykonanych badaniach zalecamy skorzystać z konsultacji lekarza internisty (rekomendacje na podstawie badań) - lekarze interniści.

 

Miejsce wykonywania badań:

ul. Nowy Świat 58A, Warszawa Śródmieście

pn-pt: 7:00 - 17:30, sobota: 8:00 - 11:30

 

Szczegóły dostępne są w rejestracji medycznej Lecznicy Alfa-Lek:

tel. 22 826 45 02, kom. 606 516 080

 

*Badania można wykonać bez wcześniejszego zapisu.


Powrót
<