Koronawirus - informacje praktyczne 09-03-2020

Szanowni Państwo,

Zawsze staramy się być o krok przed wydarzeniami mogącymi wywołać niepokój wśród naszych pacjentów czy personelu. Tym samym informujemy, że od dłuższego czasu prowadziliśmy działania mające na celu zorganizowania jak najlepszego zabezpieczenia na wypadek zbliżającej się epidemii wirusa SARS-CoV-2.

W wyniku naszych działań udało nam się zgromadzić odpowiednie ilości środków ochronnych i dezynfekcyjnych. W trosce o Państwa zdrowie w każdej ogólnodostępnej toalecie w dozownikach zamiast mydła umieściliśmy specjalną piankę o właściwościach dezynfekcyjnych, a obok niej instrukcję skutecznego mycia rąk.

Ponadto jesteśmy jedną z nielicznych placówek medycznych w Warszawie posiadającą generator ozonu do użytku profesjonalnego. Od początku marca w ramach wewnętrznych procedur, w godzinach zamknięcia placówki przeprowadzane jest ozonowanie pomieszczeń.

To wysoce skuteczna metoda pozwalająca pozbyć się wszelkich patogenów. Jeśli zajdzie potrzeba, jesteśmy stanie w szybki i skuteczny sposób wyłączyć i skutecznie zdezynfekować część placówki. Tym samym spełniamy najwyższe wymogi sanitarne, a nasza placówka jest bezpieczna i pozbawiona zagrożeń epidemiologicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o koronawirusie zamieszczonymi na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska

 

 

 

 

 


Powrót