Internista - karta lekarza

Internista warszawa

Geriatra, Internista,

Umów wizytę telefonicznie Umów wizytę online

lekarz
Bartosz Błachucki

cena wizyty (PLN):*

Cena wizyty - 155 PLN

dni i godziny przyjęć


Wykształcenie:

• Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,

• Ukończył rezydenturę z geriatrii w Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii z Oddziałem Geriatrycznym i z Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylnej Choroby Zakrzepowo-Zatorowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus.

Doświadczenie:

Do 2018 roku pracował w Przyszpitalnej Poradni Geriatrycznej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus (jeden z priorytetów współpracy z Pacjentami i ich Rodzinami to klarowne, przystępne przekazanie zaleceń lekarskich nie limitowane krótkim czasem przeznaczonym na wizytę),

• Od 2014 roku pracuje jako lekarz opieki długoterminowej w zakładach opiekuńczo-leczniczych (ZOL), które mają podpisaną umowę z NFZ

• Nauczyciel akademicki w Klinice Geriatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – m. in. szkolenia studentów i personelu medycznego z opieki długoterminowej i zaburzeń funkcji poznawczych.

Szczególnie interesuje się:

Zaburzenia funkcji poznawczych (m.in. pamięci) u chorych z zespołami otępiennymi np. w przebiegu choroby Alzheimera,

• Zaburzenia lękowo-depresyjne, urojenia, omamy w przebiegu zespołów otępiennych,

• Problemy kardiologiczne ludzi starszych (np. migotanie przedsionków, choroba wieńcowa, niewydolność serca, żylna choroba zakrzepowo-zatorowa)

• Badania nad użyciem nowoczesnej technologii do tworzenia systemu wsparcia osób z zaburzeniami funkcji poznawczych i ich opiekunów w środowisku domowym i poza domem w ramach międzynarodowego projektu IONIS (współpraca z Politechniką Warszawską).

Członkostwo: 

Członek Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Znajomość języków obcych:

 Język angielski

Dni i godziny przyjęć*

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
od 16:45
do 18:30
od 16:45
do 18:30
od 16:00
do 20:00

powrót

* Cena usługi i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostali lekarze interniści