Kardiolog - karta lekarza

Katarzyna Kurnicka Lekarz specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, echokardiografista. Warszawa
Umów wizytę telefonicznie Umów wizytę online

dr hab. n. med.
Katarzyna Kurnicka

cena wizyty* (PLN):

Echo serca - 230 PLN

dni i godziny przyjęć


Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, echokardiografista.

W 2009r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, a w 2019r. tytuł doktora habilitowanego za osiągnięcie naukowe "Znaczenie echokardiografii w diagnostyce i ocenie rokowania u chorych z ostrą zatorowością płucną”.

Ma prawie 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań echokardiograficznych przezklatkowych i przezprzełykowych oraz obciążeniowych. Od 2012r. Kierownik Pracowni Echokardiografii w Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii WUM.

Od 2020r. Posiada status Eksperta echokardiografii przyznawany przez zarząd Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Uczestniczy w monitorowaniu echokardiograficznym zabiegów kardiochirurgicznych małoinwazyjnej naprawy zastawki mitralnej z wykorzystaniem przezprzełykowej echokardiografii trójwymiarowej.

Jest członkiem Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w tym Sekcji Echokardiografii, Sekcji Wad Zastawkowych oraz Niewydolności Serca. Wykłada na kursach doskonalących z zakresu echokardiografii dla kardiologów i lekarzy w trakcie specjalizacji z kardiologii.

Autorka i współautorka publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów książkowych dotyczących diagnostyki kardiologicznej. Uczestniczy w badaniach naukowych układu krążenia u chorych z ostrą zatorowością płucną i zakrzepowo-zatorowym nadciśnieniem płucnym, niedomykalnością mitralną, przed zabiegami transplantacji nerek i wątroby.

Dni i godziny przyjęć*

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

powrót

* Cena usługi i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostali lekarze kardiolodzy