Internista - karta lekarza

Anna Górniak - Rzeźnicka lekarz pulmonolog internista Warszawa
Umów wizytę telefonicznie Umów wizytę online

lekarz
Anna Górniak - Rzeźnicka

Doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób płuc – w szczególności obturacyjnych, zapalnych, nowotworowych i zakaźnych – gruźlica.

Wykształcenie:

  • Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1995r.  Posiada specjalizację drugiego stopnia z chorób wewnętrznych i pulmonologii.

Doświadczenie:

  • Lekarz z 18-letnim stażem pracy na oddziałach szpitalnych. 
  • Wieloletni asystent na oddziałach szpitalnych Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy.
  • Gruźlica jest chorobą zakaźną, która nadal jest realnym problemem w naszym kraju. Odnotowuje się ponad 8 tysięcy przypadków gruźlicy rocznie. Dodatkowo imigracja ludzi zwiększa zagrożenie rozpowszechnienia gruźlicy lekoopornej. Rozpoznanie tej choroby nie jest łatwe, ze względu na przebieg kliniczny i potrzebę wielokierunkowych badań laboratoryjnych wykonywanych tylko w referencyjnych laboratoriach (badania bakteriologiczne, genetyczne, identyfikacja gatunkowa i test lekooporności).
  • Obecnie pacjenci Lecznicy ALFA-LEK mają możliwość wykonania profesjonalnej diagnostyki laboratoryjnej w kierunku zakażenia prątkami kwasoopornymi wywołującymi gruźlicę i mykobakteriozę.

Konferencje:

  • Ciągle podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w sympozjach i konferencjach naukowych.

Cena wizyty: *

230 PLN

Dni i godziny przyjęć*

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
od 10:00
do 15:00
od 15:00
do 19:00
od 10:00
do 15:00
od 10:00
do 15:00

powrót

* Cena usługi i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Pozostali lekarze interniści

<