Seksuolog - karta lekarza

Jarosław Lenartowicz  lekarz psychiatra seksuolog Warszawa
Umów wizytę telefonicznie Umów wizytę online

lekarz
Jarosław Lenartowicz

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób:

  • Zaburzenia nastroju
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia lękowe
  • Depresje, dystymie
  • Uzależnienia od alkoholu oraz środków psychoaktywnych
  • Psychozy
  • Nerwicy

Wykształcenie:

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Doświadczenie

Lekarz specjalista w dziedzinie psychiatrii i seksuologii. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu Pacjentów z zaburzeniami nastroju (depresja, choroba afektywna jedno- i dwubiegunowa), schizofrenią, zaburzeniami urojeniowymi, nerwicami.

Pacjentami z zaburzeniami lękowymi, seksualnymi oraz bezsennością. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych i CMKP. Ma doświadczenie w opiniowaniu jako biegły sądowy z zakresu psychiatrii, jako specjalista - konsultant ZUS. Pełnił funkcję ordynatora oddziału psychiatrycznego, dyrektora ds. medycznych centrum medycznego, kierował poradnia zdrowia psychicznego.

Prowadził szkolenia i wykłady z zakresu psychiatrii dla lekarzy, interesuje się leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń psychotycznych, seksualnych, zaburzeń lękowych i snu.

 


Cena wizyty: *

Konsultacja pary lub małżeństwa - 375 PLN
Konsultacja z osobą towarzyszącą - 375 PLN

Dni i godziny przyjęć*

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
od 15:00
do 20:00
od 15:00
do 20:00

powrót

* Cena usługi i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

<