Stomatologia dziecięca - prywatne gabinety stomatologiczne w Warszawie

Stomatologia dziecięca jest dziedziną stomatologii zajmującą się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem chorobom zębów i jamy ustnej u dzieci oraz młodzieży.

Małych pacjentów otaczamy szczególną opieką. Priorytetem dla nas jest, by wizyta dziecka przebiegła w spokojnej, bezstresowej atmosferze. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem zębów mlecznych i stałych. Ponieważ zarówno zęby mleczne, jak i stałe mogą zostać zaatakowane przez próchnicę, która nie leczona prowadzi do przykrych i bolesnych stanów zapalnych miazgi.

Leczymy zęby mleczne skutecznie eliminując ogniska próchnicotwórcze, co w bardzo dużym stopniu przyczynia się do poprawy stanu zdrowia jamy ustnej.

Stan zdrowia jamy ustnej dziecka i jego zębów mlecznych ma duży wpływ na prawidłowy rozwój zębów stałych, ponieważ związki tych zębów umiejscowione są w kościach żuchwy i szczęki dziecka w okolicy korzeni zębów mlecznych. Ważne jest więc aby ząb mleczny pozostał w jamie ustnej zdrowy lub wyleczony do czasu naturalnej wymiany uzębienia.

Leczymy zęby najnowocześniejszymi metodami. Stosujemy bezbolesną metodę leczenia próchnicy – ozonoterapię. Zastosowanie leczenia z wykorzystaniem ozonu we wczesnym stadium próchnicy pozwala na uniknięcie „borowania”, oraz wypełnień ubytku „plomba”.

Nasi mali pacjenci nie wiedzą co to ból, dlatego też bez strachu siadają na fotelu dentystycznym. Nasza Klinika zapewnia pełen zakres leczenia w bardzo komfortowych warunkach.

L.p. Zabieg Cena*
1. Amputacja mortalna 110 PLN
2. Lakierowanie + czyszczenie 140 PLN
3. Lakowanie 1 ząb 150 PLN
4. Wypełnienia 200 - 250 PLN

Tagi:

pedodoncja, stomatologia, dzieci, zęby mleczne, próchnica

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

<