Leczenie kanałowe - prywatne gabinety stomatologiczne w Warszawie

LekarzDni i godziny przyjęć *Cena * / Umów wizytę
Imię i Nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota  
 
od 8:00
do 12:00
 
od 14:30
do 19:00
    Umów telefonicznie
od 12:30
do 18:00
          Umów telefonicznie
 
od 14:00
do 18:00
   
od 9:00
do 14:00
  Umów telefonicznie


Endodoncja jest dziedziną stomatologii zachowawczej zajmującą się leczeniem kanałowym zębów. Leczenie kanałowe polega na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi z komory i kanałów korzeniowych zęba.

Jest dziedziną stomatologii zachowawczej zajmującą się leczeniem kanałowym zębów. Leczenie kanałowe polega na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi z komory i kanałów korzeniowych zęba.

Najczęstszą przyczyną chorób miazgi jest próchnica. Nie leczony ubytek próchnicowy niszczy twarde tkanki zęba: szkliwo i zębinę torując drogę bakteriom atakującym miazgę zęba. Przy leczeniu kanałowym jednym z warunków jest dokładne określenie rzeczywistej długości kanałów korzeniowych, niezależnie od ich stanu ( kanał suchy, mokry, wypełniony krwią lub ropą ).

Podczas leczenia kanałowego stosujemy nowoczesny endometr, który służy do precyzyjnego lokalizowania wierzchołków korzeni zębowych. Używanie endometru pozwala na dokładne wypełnienie kanału zęba, co minimalizuje powikłania, które wynikają niedopełnienia bądź z przepełnienia kanału.

l.p. Nazwa badania lub zabiegu Cena*
1. Leczenie kanałowe 1 kanał od 300 PLN
2. Wymiana sączków 60 - 100 PLN
3. Zatrucie zęba w znieczuleniu 160 PLN

Tagi:

leczenie kanałowe, endodoncja, próchnica, kanał zęba

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.