Stomatologia estetyczna - prywatne gabinety stomatologiczne w Warszawie

Stomatologia estetyczna nie tylko poprawia wygląd estetyczny zębów pacjenta ale również ma duży wpływ na poprawę jego samopoczucia. Mając zdrowe, ładne zęby a dzięki temu również ładny uśmiech, częściej się śmiejemy, jesteśmy bardziej pewni siebie i zdecydowanie łatwiej nawiązujemy kontakt z ludźmi. Aby zęby pozostały ładne i zdrowe należy o nie dbać. Każdy z nas ma inne wymagania i oczekiwania, my wychodząc im naprzeciw oferujemy Państwu następujące zabiegi:

  • Profesjonalne czyszczenie i piaskowanie zębów
  • Licówki kompozytowe
  • Wybielanie zębów
  • Kosmetyczne wypełnienia

Profesjonalne czyszczenie i piaskowanie zębów

Profesjonalne usuwanie kamienia i osadów nazębnych jest zabiegiem profilaktycznym, który redukuje ryzyko próchnicy i schorzeń przyzębia. Ponadto w znaczny sposób poprawia estetykę uzębienia. Zabieg ten powinien być powtarzany w odstępie około 6-miesięcy. W przypadku gdy występują bardziej znaczne i uporczywe osady, wówczas skuteczniejszym zabiegiem jest piaskowanie zębów. Zabieg ten polega na oczyszczeniu powierzchni zęba strumieniem specjalnego piasku zmieszanego z wodą i sprężonym powietrzem.

Wybielanie

Białe i zdrowe żeby to prawdziwy skarb i symbol zdrowia. Wybielaniu można poddać każdy zdrowy ząb bez ubytków próchnicowych i nieszczelnych wypełnień. Przed rozpoczęciem zabiegu należy oczyścić zęby z kamienia i osadów. W naszej Klinice polecamy metodę „Nite-White” – to łagodny preparat stosowany w komfortowych warunkach „domowych”, podczas snu przy użyciu cienkiej foliowej szyny zakładanej na zęby. Skuteczność stosowania tego preparatu jest 50 % większa niż innych preparatów wybielających. Jest to metoda, która sprawia że Państwa żeby będą jaśniejsze, znikną z nich plamy, przebarwienia i osady. Wyniki są widoczne już po pierwszej nocy.

Endoperox

Pacjentom chcącym wybielić zęby martwe czyli leczone kanałowo, proponujemy zastosowanie w gabinecie stomatologicznym środka wybielającego Endoperox. Preparat zakładany jest do zęba na kilka dni, zabieg można powtórzyć kilkakrotnie w zależności od potrzeb i efektu rozjaśnienia.

Ilumine

Ilumine to bezpieczny dla zebów srodek do wybielania. Ilumine Office przeznaczone jest do stosowania wyłącznie w gabinecie stomatologicznym. Ilumine home 10% i 15% przeznaczone jest do wybielania w warunkach domowych pod nadzorem lekarza. Wybielając zęby w gabinecie, rezultaty widać już po upływie 30-60 minut. Przeprowadzając wybielanie w domu pod kontrolą lekarza rezultaty widoczne są po kilku dniach, a efekt końcowy po 2 tygodniach. Nowoczesne techniki wybielania oparte są na systemie Ilumine, dają gwarancję skutecznego i bezpiecznego wybielania.

L.p. Zabieg Cena*
1. Licówka kompozytowa 500 PLN

Tagi:

stomatologia estetyczna, czyszczenie zębów, piaskowanie, wybielanie, endoperox, ilumine

* Cena wizyty i godziny przyjęć mogą ulec zmianie. Zamieszczony w serwisie cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

<